Szklanka Seletti Toiletpaper Loves Seletti Hands with Snakes

15981 Seletti Seletti
104.00 PLN
104,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
15981
Wymiary
śr. cm.8 wys.8,5
Materiały
szkło borokrzemowe

Opis produktu

Szklanka Seletti Toiletpaper Loves Seletti Hands with Snakes jest przeznaczona do picia zimnych napojów – wody, soków, mrożonych herbat, czy też drinków. Kolorowe kompozycje świetnie zaprezentują się w towarzystwie oryginalnego wzoru. Przedstawia on wijące się węże w dłoniach. Dodatkowo szklanka posiada złoty akcent. Jej średnica wynosi 8 cm, z kolei wysokość – 8,5 cm. Materiałem, z którego została wykonana szklanka Seletti Toiletpaper Loves Seletti Hands with Snakes – jest szkło borokrzemowe. Zapewnia wysoką trwałość i długą żywotność – to inwestycja na lata! Poza jakością, wyróżnia ją także wielofunkcyjność. Naczynie pełni funkcję dekoracyjną, dzięki czemu ozdobi Twoje wnętrze. Zwróci uwagę każdej osoby!

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię