Szklanki Holmegaard Cabernet Lines 250 ml przezroczyste 2 szt.

4303413 Holmegaard Holmegaard
163.00 PLN
163,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4303413
Wymiary
8 x 10 cm, pojemność 250 ml
Materiały
Cienkie szkło szlachetne
Zastosowanie
Można myć w zmywarce do 55 C

Opis produktu

Szklanki Holmegaard Cabernet Lines 250 ml przezroczyste 2 szt. posłużą do podawania wody oraz soków. Eleganckie wzornictwo sprawia, że szklanki świetnie sprawdzą się podczas ważnych rodzinnych uroczystości, takich jak jubileusze czy świąteczne obiady. Stworzą spójną kompozycję z kieliszkami z tej samej kolekcji.

 

Szklanki Holmegaard Cabernet Lines 250 ml przezroczyste 2 szt. wyróżniają się wygrawerowanymi liniami, które są znakiem rozpoznawczym kolekcji Cabernet Lines zaprojektowanej przez Petera Svarrera dla marki Holmegaard. Dynamiczne linie sprawiają, że szklanki przyciągają wzrok i prezentują się intrygująco.

 

Szklanki są przystosowane do mycia w zmywarce w temp. 55 stopni C.

 

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię