Szklanki Kähler Hammershøi 370 ml przezroczyste 4 szt.

693081 Kähler Kähler
164.00 PLN
164,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693081
Wymiary
8 x 8 x 12 cm, pojemność 370 ml
Materiały
szkło prasowane maszynowo
Zastosowanie
Można myć w temperaturze max 55 stopni.

Opis produktu

Szklanki Kähler Hammershøi 370 ml przezroczyste 4 szt. sprawdzą się do serwowania soków, lemoniady, mrożonej kawy czy wody. Pionowe żłobienia, charakterystyczne dla całej serii Hammershøi nadają szklankom efektowny wygląd.

 

Szklanki Kähler Hammershøi 370 ml przezroczyste 4 szt. sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas ważnych rodzinnych uroczystości. Uniwersalny design sprawia, że będą pasować do niejednej aranżacji stołu.

 

Szklanki z serii Hammershøi zostały zaprojektowane przez Hansa-Christiana Bauera w hołdzie Svendowi Hammershøi. Artysta był związany z marką Kähler na początku XX wieku.

 

Szklanki są przystosowane do mycia w zmywarce w temperaturze 55 stopni Celsjusza.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię