Szpatuła do lasagne OXO Good Grips Nylon

1190400V1MLNYK OXO OXO
36.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1190400V1MLNYK
Wymiary
8,5 x 2,5 x 33 cm
Materiały
tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Szpatuła do lasagne OXO Good Grips Nylon. Szeroka powierzchnia idealna będzie do nakładania lasagne, zapiekanek mięsnych czy warzywnych. Wykonano ją z trwałego i żaroodpornego tworzywa, dlatego można jej używać na rozgrzanych powierzchniach (do 200 st. C.), bez obawy o odkształcenie. Szpatuła nie rysuje powierzchni naczyń, a także jest bezpieczna dla powłok „non-stick”. Antypoślizgowa rączka z tworzywa Santopren dopasowuje się do dłoni i wygodnie w niej leży. Na końcu uchwytu znajduje się otwór do odwieszania akcesorium na haczyku. Szpatuła jest nie tylko praktyczna, ale również bardzo elegancka, dlatego sprawdzi się do serwowania potraw gościom.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię