Sztućce Alessi Colombina 24 el, złote

FM06S24 BR Alessi Alessi
1199.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FM06S24 BR
Materiały
stal nierdzewna z powłoką PVD

Opis produktu

Efektownie połyskujące, złote sztućce Alessi Colombina to niezwykle elegancki komplet, składający się z 24 elementów - łyżek stołowych, noży, widelcy oraz łyżeczek. Zestaw wyróżnia piękne, minimalistyczne profilowanie rączek, które sprawia, że uchwyty są płynnym przejściem z rączki do właściwej części sztućca. Końcówki uchwytów wyraźnie ścięte, wręcz geometryczne. Sztućce wykonano ze stali nierdzewnej z powłoką PVD, która wzmacnia ich trwałość i odporność. Będę one odpowiednie na co dzień i na uroczysty stół.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię