Sztućce Bugatti Glamour błyszczące 24 części, kość słoniowa

GLAU-021G50 Casa Bugatti Casa Bugatti
649.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GLAU-021G50
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Zielona sałata czuje się świetnie na sztućcu w kolorze kości słoniowej! Błyszczące sztućce Casa Bugatti Glamour (24 cz.) dla osób ceniących jakość, precyzję i najlepsze wykonanie. Całość, od nasady aż do końca rękojeści wykonana ze stali szlachetnej, która dla większej wygody otulona została ciepłą okładziną w kolorze kości słoniowej. Niebywale miłe w dotyku i nadające zastawie stołowej wyjątkowego charakteru.

Kolekcja: Casa Bugatti Glamour

Zobacz kolekcję

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Projektant

Projekty Virgilio Bugattiego charakteryzują się prostotą i dużą funkcjonalnością. Upodobał sobie minimalistyczne i eleganckie formy, które często urozmaicał kolorowymi, ozdobnymi detalami. Jest właścicielem marki Bugatti, dla której zaprojektował szereg akcesoriów kuchennych, a także był prezesem Stowarzyszenia Włoskich Producentów Artykułów Gospodarstwa Domowego. Jego umiejętności i doświadczenie przyczyniły się do stworzenia najlepiej sprzedających się produktów. Do najbardziej znanych projektów należy kolekcja sztućców „Rialto”, a także serie noży „Ergo”, „Diamante” i „Gourmet”.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię