Sztućce dla dzieci Animal Friends Childrens Gense

7744184 Gense Gense
199.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
7744184
Materiały
Stal szlachetna
Zastosowanie

Opis produktu

Oto czworo zwierzęcych przyjaciół. Każde z nich w tajemniczy sposób sprawia, że posiłek Twojego dziecka staje się zabawą. Zwłaszcza dzięki "małpce" - szućcowi, którego Ty nie używasz, ale dzieci robią to z ogromną chęcią. Służy do przemieszczania jedzenia po talerzu. Można powiedzieć, że zastępuje palec. Bo dzieciaki lubią zwierzaki! Sztućce można myć w zmywarce.

Marka

Firma Gense, założona w 1856 roku przez Gustava Erikssona, wytwarza sztućce najwyższej jakości. Zróżnicowane pod względem wzorów i przeznaczenia, uczyniły z Gense jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Sztućce Gense powstają we współpracy z najlepszymi projektantami i znane są z innowacyjnego charakteru, pięknej formy i najwyższej jakości wykonania. W 1992 roku Gense otrzymało tytuł „Dostawcy na Dwór Królewski Króla Szwecji”. Należy wspomnieć, że sztućce Gense zdobią stoły podczas corocznej gali z okazji wręczania Nagród Nobla w Sztokholmie. Niewiele firm może poszczycić się tak wyjątkową rekomendacją.

Projektant

Karin Mannerstal to projektantka, która odważnie łączy kolory, wzory oraz faktury. Stworzone przez nią prace odzwierciedlają jej osobowość – są zabawne, kreatywne, radosne i pełne energii. Dla firmy IKEA projektuje meble, ceramikę oraz tkaniny, a dla marki Mairo – pomysłowe wzory dla dzieci. Na szczególną uwagę zasługują sztućce „Animal Friends” z uchwytami w kształcie zwierząt oraz kolorowy dywan „Bugs rug”, na którym umieściła biedronki, motyle oraz inne owady.  Sławę zyskała również dzięki prowadzonym przez siebie programom telewizyjnym – „Antligen hemma” („Nareszcie w domu”) oraz „Klister” („Makaron”). 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię