Szybkowar Zwilling EcoQuick II Ø 22 cm, 6 l 

64243-622-0 Zwilling Zwilling
899.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
64243-622-0
Wymiary
Ø 22 cm
Pojemność 6 litrów
Materiały
Stal szlachetna
Typ kuchni

Opis produktu

Szybkowar Zwilling EcoQuick II o średnicy 22 cm i pojemności 4 litrów, to niezwykle efektywne gotowanie oszczędzające zarówno czas, jak i zużytą energię.

Szybkowar 4-litrowy EcoQuick to produkt kategorii premium. Jego obsługa jest bardzo prosta, a hermetyczne zamknięcie łatwe w obsłudze - uszczelnia się przy rączce za pomocą wygodnego zatrzasku.
Dodatkowy uchwyt bezpieczeństwa zapewnia wygodę i stabilność, gdy chcesz przestawić garnek z blatu na kuchenkę. Rączka pozostaje chłodna przez cały proces gotowania, więc nie ma potrzeby używania specjalnych rękawic lub szmatek.

W przypadku gotowania pod ciśnieniem dostępne są dwa, regulowane poziomy gotowania, które dopasujesz do aktualnie przyrządzanej potrawy - delikatny i bardzo szybki. Oba tryby zapewniają krótki czas przygotowania potraw i dużą oszczędność zużywanej energii.

Aby otworzyć szybkowar po użyciu, bezpiecznie obniż ciśnienie, dzięki opcji szybkiego obniżania ciśnienia. Specjalny zawór zapobiega otwarciu garnka pod ciśnieniem, zapewniając bezpieczeństwo podczas gotowania.

Szybkowar wykonano z trwałej i bezpiecznej w kontakcie z żywnością stali szlachetnej.

Szybkowar EcoQuick, możesz używać na każdym typie kuchenki, od gazu, po indukcję.
Dostępny w kilku różnych pojemnościach.

Najważniejsze cechy produktu:

  • szybkowar ze stali szlachetnej o pojemności 4 litrów i średnicy 22 cm,
  • dwa regulowane stopnie gotowania - delikatny i bardzo szybki,
  • zawór szybkiego uwalniania ciśnienia i jego redukcji zapewniający bezpieczeństwo,
  • bezpieczny uchwyt pozostający chłodny podczas gotowania, ułatwiający przenoszenie szybkowaru,
  • zawór bezpieczeństwa,
  • manometr do kontroli ciśnienia wewnątrz naczynia.

Marka

Zwilling to niemiecka marka, która nieustannie od ponad 250 lat odnosi sukcesy na rynkach światowych w kategoriach przede wszystkim noży i naczyń kuchennych.

Zwilling to synonim przede wszystkim wysokiej jakości produktów wykonanych ze specjalnych materiałów przeznaczonych tylko dla marki.

Od 1731 roku celem firmy jest stosowanie innowacyjnych technik do wytwarzania produktów najwyższej jakości i jednoczesne zachowanie ich tradycyjnej i ponadczasowej oprawy.

Seria stalowych noży zyskała niezwykłą popularność nie tylko śród najlepszych kucharzy świata ale również wśród kulinarnych amatorów oraz hobbystów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię