Tablica magnetyczna 50 x 60 cm Blomus Muro

66752 Blomus Blomus
379.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
66752
Wymiary
50 x 60 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Praktyczna tablica magnetyczna Blomus Muro 50 x 60 cm z charakterystycznymi dziurkami. Za pomocą magnesów przypniesz do niej kartkę z godziną ważnego spotkania, listę potrzebnych zakupów, a może nawet spis czasowników nieregularnych z angielskiego. Doskonała dla zapominalskich i nie tylko. Nie zapomnij!
Tablica wykonana jest ze stali.
Niemiecka marka Blomus harmonijnie łączy nowoczesną formę i funkcjonalność produktów. Ich hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań. Akcesoria tej marki wyróżnia wysoka jakość wykonania. Głównym materiałem wykorzystywanym do tworzenia jest stal nierdzewna, której elegancja jest ponadczasowa.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię