Taca Alessi Cactus!

MSA05/VAS Alessi Alessi
473.00 PLN
473,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MSA05/VAS
Wymiary
Wysokość 3,5 cm
Ø 38 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana

Opis produktu

Designerska, bardzo szykowna taca Alessi z kolekcji CACTUS! wykonana ze specjalnie uformowanej stali szlachetnej, której ranty wykończono poprzez skomplikowane technologicznie cięcie. Misterny wzór kojarzący się z kaktusem, czy koronką ciągnie się wokół brzegów tacy sprawiając, że wygląda ona naprawdę ciekawie. Samo wnętrze wykonano ze stali wypolerowanej na wysoki połysk. Idealna do serwowania na uroczysty stół filiżanek z kawą, czy miseczek z deserami.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię