Taca Alessi Texture czerwona

JM14/35 RT Alessi Alessi
324.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
JM14/35 RT
Wymiary
Ø 35 cm.
Materiały
stal nierdzewna 18/10, żywica epoksydowa

Opis produktu

Misa Alessi Texture 24 cm w kolorze czerwonym na nowo definiuje pojęcie codziennego piękna, które przejawia się w prostym, delikatnym kształcie. Uwagę przykuwa dekoracyjna, wyjątkowo rzeźbiarska, reliefowa powierzchnia, która tworzy bogatą interakcję ze światłem, a geometryczna sekwencja, inspirowana ciągiem Fibonacciego, wyraża harmonię kompozycyjną tego projektu. Idealna do eleganckiego serwowania posiłków. Może służyć także jako półmisek lub podstawka na różne drobiazgi.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Jasper Morrison to ceniony projektant przemysłowy, który słynie z nieszablonowego myślenia. Jego zdaniem dobry produkt powinien być prosty, funkcjonalny i skierowany do szerokiego grona odbiorców. Morrison jest jednym z przedstawicieli „New Simplicity” – ruchu, którego celem jest nadanie designowi nowego znaczenia. Zajmuje się wieloma dziedzinami sztuki użytkowej – projektuje meble, oświetlenie oraz akcesoria domowe. Stworzył również nowy system tramwajowy dla Hanoveru. Do jego klientów należą takie firmy jak Alessi, Cappellini oraz Vita, dla której stworzył sofy, krzesła oraz stoły.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię