Taca Bugatti Trattoria

78-184 Casa Bugatti Casa Bugatti
319.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
78-184
Wymiary
37 x 37 cm
wysokość 3,5 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Wspaniała, błyszcząca taca w ekskluzywnym wydaniu, które przyciąga spojrzenia! Do gładkiej, lustrzanej powierzchni dna tacy przymocowano ciekawą konstrukcję, która podwyższa brzegi naczynia i sprawia, że ułożone na tacy przedmioty nie zsuną się z niej, a całość będzie można wygodnie przenosić na stół. Na tacy pięknie będą wyglądać np. pasujące do serii deseczki z drewna jesionowego (można je dokupić osobno).
Kolekcja Trattoria stanowi doskonałe połączenie nowoczesności (el. z wysokiej jakości stali szlachetnej) oraz rodzinnego ciepła podkreślanego tu przez el. wykonane z drewna i kojarzone z atmosferą niezapomnianych spotkań we włoskich restauracjach. Prostota linii i subtelne, drobiazgowe wykończenia.

Produkty renomowanej włoskiej marki Casa Bugatti to znakomita jakość wykonania i niepowtarzalna stylistyka, która sprawia, że są one prawdziwymi dziełami sztuki użytkowej. Zaprojektowane przez najlepszych designerów na świecie – robią we wnętrzach ogromne wrażenie.

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię