Taca metalowa Doiy The Eye, White and Green

DYEYEWHGR Doiy Doiy
152.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
DYEYEWHGR
Wymiary
Szerokość 30 cm
Długość 14,5 cm
Grubość 2,5 cm
Materiały
Metal

Opis produktu

Tacka metalowa Doiy The Eye White and Green to ciekawa i praktyczna dekoracja w kształcie ludzkiego oka.

Ozdoba składa się tak naprawdę z dwóch metalowych tacek: dużej białej gałki ocznej oraz mniejszej zielonej tęczówki oka. Całość ma szerokość 50 cm i długość 48 cm. Dekoracja z serii The Eye to praktyczna tacka wykonana z metalu i pomalowana na wzór oka.

Doskonale sprawdza się jako praktyczna tacka na drobne przedmioty i akcesoria codziennego użytku, takie jak monety, klucze, bilety parkingowe i wiele innych.

Większe przedmioty takie jak klucze do domu czy samochodu spokojnie zmieszczą się na większej białej tacce, natomiast drobne monety czy bilety lepiej jest trzymać w mniejszym, okrągłym naczyniu - bo na mniejszej powierzchni łatwiej je wyciągnąć.

Najważniejsze cechy produktu:

  • wykonane z metalu
  • wersja White and Green
  • szerokość 50 cm
  • długość 48 cm

Marka

Doiy to nowa wizja projektowania prosto z gorącej Barcelony! Marka Doiy weszła w świat nowoczesnego designu w roku 2009 i w ekspresowym tempie zawojowała świat swoimi produktami. Kreatywne pomysły i młody zespół zaowocowały genialnymi produktami codziennego użytku, który dziś sprzedają się w ponad 20 krajach świata. Przystępne ceny unikalnych, perfekcyjnie zaprojektowanych gadżetów, ich urok i funkcjonalność z każdym dniem cieszą się coraz większym uznaniem klientów! W sklepie Czerwona Maszyna kochamy gadżety Doiy za to, że uprzyjemniają codzienność, są estetycznie zapakowane i cudownie jest dostać je jako prezent!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię