Taca Rig-Tig Spice-It Ø 25 cm

Z00079 Rig-Tig Rig-Tig
235.00 PLN
235,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00079
Wymiary
Ø 25 cm
wysokość 3,5 cm
Materiały
Kamionka

Opis produktu

Taca do przenoszenia produktów marki Rig-Tig z kolekcji Spice-It zaprojektowana przez duńskie biuro projektowe Halskov & Dalsgaard. Wykonana została w całości z kamionki, co czyni ja przedmiotem niezwykle trwałym i eleganckim. Wysokie krawędzie zapewniają przenoszonym przedmiotom stabilność i zapobiegają zsunięciu. Taca doskonale komponuje się z innymi przedmiotami z kolekcji Spice-It i stanowi jej naturalne uzupełnienie. Tacę można myć w zmywarce.
Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów codziennego użytku. W swoich projektach stawia przede wszystkim na prostotę i ekologię.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię