Taca Stelton Emma 35 cm

X-217-1 Stelton Stelton
559.00 PLN
559,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-217-1
Wymiary
Ø 35 cm
Materiały
stal nierdzewna, drewno bukowe

Opis produktu

Taca Stelton Emma o śr. 35 cm w prawdziwie skandynawskim stylu. Duża powierzchnia przydatna sprawdzi się np. do serwowania śniadania lub wieczornej herbaty. Wysokie krawędzie zapobiegną zsuwaniu się zawartości czy rozlaniu napojów. Ciekawym elementem są uchwyty, wykonane z drewna bukowego. Kontrastują one swoim naturalnym, jasnym kolorem z szarą, połyskującą tacą. Zrobiona jest ona ze stali nierdzewnej, materiału trwałego i odpornego na zarysowania, a także łatwego do wyczyszczenia.
Marka Stelton od ponad 40 lat z powodzeniem łączy przyszłość i teraźniejszość. Jej projekty zaskakują innowacyjnością i funkcjonalnością.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię