Tacka/organizer na akcesoria Aquanova Flint szary

FLITRA-95 Aquanova
308
308,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: 10-15 dni roboczych
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FLITRA-95
Wymiary
40 x 20 x 3 cm
Materiały
Marmur

Opis produktu

Chcesz zadbać o spójny i estetyczny wystrój łazienki? Sięgnij po eleganckie akcesoria z luksusowej kolekcji Aquanova Flint. Jednym z nich jest marmurowy organizer, który będzie dyskretną ozdobą umywalki albo regału. Na tacy można umieścić ulubione kosmetyki, świece zapachowe albo mydełka do rąk. Ten wielofunkcyjny gadżet pięknie komponuje się z innymi elementami z kolekcji Flint....
Chcesz zadbać o spójny i estetyczny wystrój łazienki? Sięgnij po eleganckie akcesoria z luksusowej kolekcji Aquanova Flint. Jednym z nich jest marmurowy organizer, który będzie dyskretną ozdobą umywalki albo regału. Na tacy można umieścić ulubione kosmetyki, świece zapachowe albo mydełka do rąk. Ten wielofunkcyjny gadżet pięknie komponuje się z innymi elementami z kolekcji Flint.

Marka

Aquanova to holenderska firma od ponad sześćdziesięciu lat zajmująca się tworzeniem oryginalnych kolekcji akcesoriów łazienkowych. Do ich produkcji używają poliresinu - wytrzymałego materiału składającego się z masy kamiennej i żywicy syntetycznej. Hennie Bastiaens, wybitny projektant pracujący dla Aquanova, czerpie inspirację z natury, tworząc kolekcje przypominające piasek pustyni, biel marmuru czy naturalną fakturę drewna. Nie stroni również od nowoczesnych, industrialnych form, czego przykładem są eleganckie zestawy z kolekcji Taco.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię