Tagine Scanpan Impact Ø 28 cm

71352810IMP Scanpan Scanpan
1245.00 PLN
1 245,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
71352810IMP
Wymiary
Ø 28 cm
Materiały
Aluminium, stal szlachetna, kamionka
Typ kuchni

Opis produktu

Dla wielbicieli marokańskiego Tagine! Specjalistyczne naczynie do przygotowywania egzotycznej potrawy Tagine: z charakterystycznym „kominem” wykonanym z kamionki, dzięki któremu w pełni wydobywa się smak prawdziwego Tagine.
Podstawa wykonana z aluminium, doskonale przewodzi ciepło, a ścianki ze stali szlachetnej 18/10 (w środku polerowane na wysoki połysk, z lustrzanym efektem) dodatkowo sprzyjają równomiernemu rozchodzeniu się wewnątrz wysokiej temperatury.
Uchwyty naczynia nie nagrzewają się, dzięki czemu nie ma obawy o poparzenie dłoni w czasie przenoszenia Tagine na stół. Można używać na wszystkich typach kuchenek i płyt indukcyjnych. Można myć naczynie w zmywarce, ale zaleca się ręczne czyszczenie wodą z płynem do mycia naczyń.
Doskonała jakość i duński minimalizm w klasycznym wydaniu!

Marka

Duńska marka Scanpan słynie na świecie z wykorzystania najwyższej jakości stali szlachetnej 18/10, dopracowanej w każdym najdrobniejszym szczególe, oraz powłok tytanowo-ceramicznych, do stworzenia serii garnków i patelni do kuchni domowych oraz profesjonalnych restauracji. Klasyczne linie naczyń Scanpan, ich elegancka forma i wysoka estetyka wykonania sprawiają, że doskonale sprawdzają się one w każdych warunkach. Stworzone na wszystkie rodzaje kuchenek i płyt indukcyjnych, z podstawą o znakomitym przewodnictwie cieplnym. Najwyższa jakość w ekskluzywnym stylu!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię