Talerz Bloomingville Sandrine, niebieski, 28,5 cm

17902757 Bloomingville Bloomingville
150.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
17902757
Wymiary
⌀ 28,5 cm
Materiały
Kamionka
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Talerz Bloomingville Sandrine, niebieski, 28,5 cm został przygotowany z myślą o osobach, które nie szukają już idealnych naczyń rodem z fabrycznej linii produkcyjnej. Prezentowane naczynie zostało wykonane ręcznie i z kamionki. Dzięki temu masz pewność, że każdy talerz będzie na swój sposób niepowtarzalny, z drobnymi defektami lub nierównościami. To świetny sposób na przełamanie aranżacyjnej monotonii!


Talerz Bloomingville Sandrine, niebieski, 28,5 cm może być myty w zmywarce i podgrzewany w mikrofalówce, ale nie nadaje się do użytku w piekarniku.


Duża średnica talerza pozwala użyć go także jako niewielkiej tacy na mniejsze filiżanki czy kubki. To także… świetna podstawka do kwiatów czy na ozdoby, które chcesz wyeksponować!

Kolekcja: Bloomingville Sandrine

Zobacz kolekcję

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię