Talerz deserowy Alessi Dressed En Plein Air, biały

MW72/5 W Alessi Alessi
52.00 PLN
52,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW72/5 W
Wymiary
Ø 20,5 cm
Materiały
Melamina
Zastosowanie
Można myć w zmywarce do 55 C
Ograniczenia

Opis produktu

Talerz deserowy Alessi Dressed En Plein Air biały to połączenie eleganckiej zastawy i nowoczesnych wytrzymałych materiałów zastosowanych z myślą o środowisku.

Talerzyk deserowy o średnicy 20,5 cm wykonano z odpornej na stłuczenie melaminy. Tworzywo jest wolne od szkodliwych związków BPA. Dressed En Plein Air to seria stworzona przez projektanta Marcela Wandersa, który chciał, by pikniki na świeżym powietrzu stały się bardziej popularne, ale bez konieczności generowania dodatkowych ilości jednorazowego plastiku w postaci sztućców i talerzy.

Inspiracją do powstania piknikowej zastawy w eleganckim wydaniu była chęć walki ze zmianami klimatu i potrzeba ograniczenia jednorazowych plastikowych talerzy, z których tak chętnie korzystamy na przykład podczas spotkań z przyjaciółmi na pikniku za miastem lub podczas grilla w ogródku.

Talerz jest przystosowany do mycia w zmywarce w temperaturze do 60 stopni.

Najważniejsze cechy:

  • kolor biały
  • średnica 20,5 cm
  • wykonane z melaminy wolnej od BPA
  • wytrzymałe i odporne na uszkodzenia
  • można myć w zmywarce do 60 stopni

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię