Talerz deserowy Alessi Holyhedrics 1

ESA10 1 Alessi Alessi
182.00 PLN
182,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ESA10 1
Wymiary
30 x 2,5 cm [śr. x wys. ]
Materiały
porcelana, ręcznie zdobionyny naklejanymi kalkomaniami.
Zastosowanie

Opis produktu

Talerz deserowy Alessi Holyhedrics 1 to unikatowy element zestawy. Talerz deserowy Alessi Holyhedrics 1 został stworzony przez projektantkę, Elenę Salmistraro, która jest autorką wyjątkowej szopki bożonarodzeniowej w nowym, multikulturowym stylu. Ten element zastawy nadaje się zarówno do użytku, jak i zdobienia wnętrza.
Talerz deserowy Alessi Holyhedrics 1 został przygotowany z porcelany. Ma okrągły kształt i tak zakrzywione krawędzie, że idealnie sprawdzi się jako miejsce do prezentacji deserowych smakołyków. Jest ręcznie zdobiony kalkomanią, co nadaje mu unikatowy charakter.
Talerz deserowy Alessi Holyhedrics 1 został przygotowany w dominujących barwach czerwonej i białej. Prócz tego ma wielokolorowe zdobienia. Możesz myć go w zmywarce bez użycia agresywnych detergentów.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię