Talerz deserowy Alessi Holyhedrics 2

ESA10 2 Alessi Alessi
182.00 PLN
182,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ESA10 2
Wymiary
30 x 2,5 cm [śr. x wys. ]
Materiały
porcelana, ręcznie zdobionyny naklejanymi kalkomaniami.
Zastosowanie

Opis produktu

Talerz deserowy Alessi Holyhedrics 2 to wyjątkowy element zastawy, który świetnie sprawdzi się też jako bożonarodzeniowa dekoracja. Talerz deserowy Alessi Holyhedrics 2 został zaprojektowany przez Elenę Salmistraro. Stanowi nie tylko ozdobę, ale również element użytkowy, bo można go wygodnie myć w zmywarce.
Porcelanowy talerz deserowy Alessi Holyhedrics 2 jest unikatowym, użytkowym dziełem sztuki. Na każdy talerzyk naklejana jest ręcznie wyjątkowa, łącząca wątki kilku kultur kalkomania. Barwny wzór sprawia, że talerzyk idealnie nadaje się do prezentacji słodkości.
Talerz deserowy Alessi Holyhedrics 2 ma okrągły kształt i wyjątkowe, specjalnie zagięte do wnętrza krawędzie. Sprawdzi się nie tylko do dekorowania i użytku, ale również stanowi świetny prezent dla fana tego rodzaju przedmiotów.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię