Talerz deserowy Maxwell & Williams Lotic Ø 20 cm

JX22020 Maxwell & Williams Maxwell & Williams
34.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
JX22020
Wymiary
Ø 20 cm
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Oryginalny, okrągły talerz z charakterystyczną, obłą krawędzią, która fantazyjnie zawija się z jednej strony. To wywinięcie zostało pięknie wyprofilowane: wręcz podkreśla płynne linie całego naczynia i ułatwia jego przenoszenie na stół. Stworzony na porcję sałatki, deser, ciasto czy małe przekąski.
Kolekcja Lotic to śnieżnobiałe, porcelanowe naczynia, które urzekają delikatnymi liniami i opływową formą, której aż chce się dotknąć. Harmonijne kształty w iście organicznym wydaniu!
Można używać w mikrofalówce i myć w zmywarkach.
Naczynia Maxwell & Williams łączą w sobie najlepsze cechy trzech kontynentów: europejską stylistykę, azjatycką kulturę przyjmowania gości i australijską jakość.

Marka

Maxwell & Williams łączy w swoich wyrobach najlepsze cechy trzech kontynentów: europejską stylistykę, azjatycką kulturę przyjmowania gości i australijską jakość. Oferuje bogaty, zróżnicowany wybór przedmiotów o atrakcyjnej stylistyce i wysokiej jakości. Produkty Maxwell & Williams, wykonane z śnieżnobiałej porcelany najwyższego gatunku, są tak niepowtarzalne, że można je rozpoznać na pierwszy rzut oka. Gwarantują wygodę w podawaniu i przechowywaniu potraw.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię