Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Talerz do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 23 x 10 cm

Talerz do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 23 x 10 cm
Talerz do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 23 x 10 cm Talerz do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 23 x 10 cm Talerz do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 23 x 10 cm Talerz do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 23 x 10 cm
x zamknij

Talerz do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 23 x 10 cm

serax
Paola Navone
69.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Długość: 35 cm
szerokość: 10 cm.
Szkło prasowane.
SERAX-B0816750
 
Organizujesz przyjęcie, grill a może garden party? Talerz Serax jest idealny do serwowania całych ryb albo drobnych przystawek. Szklane naczynie zostało wykończone pięknym wzorem w łuski oraz praktycznym uchwytem, który przypomina ogon ryby. Fish&Fish to seria szklanych naczyń, które wyróżniają się zieloną kolorystyką i charakterystycznym motywem... ryby! Kolekcja jest dziełem utalentowanej projektantki – Paoli Navone, która tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Znakiem rozpoznawczym projektantki są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Navone bardzo często nawiązuje do kultury oraz tradycji różnych krajów. Tym razem zainspirowała się przedmiotami produkowanymi w Stanach Zjednoczonych w latach trzydziestych. Podczas gdy kraj przechodził ogromny kryzys gospodarczy, w Sandwich, w stanie Massachusetts, zaczęła rozwijać się firma, specjalizująca się w wyrobach ze szkła. Najpopularniejszym tworzywem było szkło w trzech odsłonach – zielonej, mlecznej oraz transparentnej. Solidne naczynia zaczęły wzbogacać amerykańskie gospodarstwa domowe, kawiarnie, puby oraz restauracje. Kolekcja Fish&Fish to wyraźne nawiązanie do tamtego okresu oraz hołd złożony w stronę ówczesnego wzornictwa przemysłowego.

Można myć w zmywarce.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.