Talerz do serwowania Alessi Dressed En Plein Air, jasny szary

MW72/22 LG Alessi Alessi
168.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW72/22 LG
Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 18,5 cm
Materiały
Melamina
Zastosowanie
Można myć w zmywarce do 55 C
Ograniczenia

Opis produktu

Talerz do serwowania Alessi Dressed En Plein Air jasny szary to elegancka i wytrzymała patera do podawania przekąsek podczas pikników na świeżym powietrzu.

Paterę wykonano z odpornej na uszkodzenia i wytrzymałej melaminy. Dressed En Plein Air to seria stworzona przez projektanta Marcela Wandersa i jego autorski pomysł skierowany w stronę świata outdooru - pikników w parku lub lunchu na świeżym powietrzu.

Talerz ma prostokątny kształt o wymiarach: 45 cm długości i 18,5 cm szerokości. Wyróżnia się elementami dekoracyjnymi w barokowym stylu. Tworzywo, z którego został wykonany talerz Alessi, jest wolne od szkodliwych związków BPA.

Inspiracją do powstania piknikowej zastawy w eleganckim wydaniu była chęć walki ze zmianami klimatu i potrzeba ograniczenia jednorazowych plastikowych talerzy, z których tak chętnie korzystamy na przykład podczas spotkań z przyjaciółmi na świeżym powietrzu.

Talerz jest przystosowany do mycia w zmywarce w temperaturze do 60 stopni.

Najważniejsze cechy:

  • kolor jasny szary
  • długość 45 cm
  • szerokość 18,5 cm
  • wykonane z melaminy wolnej od BPA
  • wytrzymałe i odporne na uszkodzenia
  • można myć w zmywarce do 60 stopni

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię