Talerz do serwowania Blomingville Sandrine, niebieski, 34 cm

17902747 Bloomingville Bloomingville
231.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
17902747
Wymiary
Długość: 34 cm
Szerokość: 16 cm
Materiały
Kamionka
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Talerz do serwowania Blomingville Sandrine, niebieski, 34 cm to świetna propozycja do kuchni urządzonych w stylu skandynawskim. Jeśli poszukujesz praktycznego naczynia, które pozwoli Ci na jednorazowe podanie większej ilości jedzenia, talerz do serwowania Blomingville Sandrine jest właśnie dla Ciebie!


Talerz do serwowania Blomingville Sandrine, niebieski, 34 cm ma niepozorny wygląd – to zasługa ręcznej produkcji i wykonania naczynia z kamionki. Czy oznacza to, że o talerz do serwowania należy szczególnie dbać? O dziwo – nie! Talerz do serwowania Blomingville Sandrine może być myty w zmywarce i podgrzewany w mikrofalówce, bez obawy o zniszczenie jego struktury czy koloru. Pamiętaj jednak, że naczynie nie może być grzane w piekarniku.

Kolekcja: Bloomingville Sandrine

Zobacz kolekcję

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię