Talerz do serwowania Blomingville Sandrine, szary, 23,5 cm

17902750 Bloomingville Bloomingville
122.00 PLN
122,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
17902750
Wymiary
Długość: 23,5 cm
Szerokość: 12,5 cm
Materiały
Kamionka
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Talerz do serwowania Blomingville Sandrine, szary, 23,5 cm jest funkcjonalnym naczyniem, które umożliwi Ci podanie na stół większej ilości jedzenia lub dodatków do niego: szaszłyków, ugotowanych ziemniaków czy kawałków mięsa.


Talerz do serwowania Blomingville Sandrine, szary, 23,5 cm został przygotowany ręcznie i z naturalnej kamionki, dzięki czemu ma nietuzinkowy wygląd. Ten pasuje szczególnie dobrze do aranżacji skandynawskich i surowych. Świetnie uzupełni on pozostałe elementy zastawy stołowej z serii Sandrine.


Talerz do serwowania Blomingville Sandrine, szary, 23,5 cm może być myty w zmywarce i podgrzewany w mikrofalówce, co czyni z niego nie tylko estetyczny, ale i praktyczny produkt.


Talerz do serwowania Blomingville Sandrine został wykonany ręcznie, co sprawia jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Poszczególne egzemplarze mogą się nieznacznie od siebie różnić.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię