Talerz do serwowania Blomingville Sandrine, szary, 42 cm

17902746 Bloomingville Bloomingville
364.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
17902746
Wymiary
Długość: 42 cm
Szerokość: 21 cm
Materiały
Kamionka
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Talerz do serwowania Blomingville Sandrine, szary, 42 cm to naczynie, które z pewnością docenisz, jeśli często organizujesz obiad dla większej liczby osób. Chcesz podać jedzenie lub dodatki do niego (takie jak na przykład gotowane ziemniaki) i pozwolić zgromadzonym na samodzielne nałożenie sobie odpowiednich porcji? Talerz do serwowania Blomingville Sandrine, szary, 42 cm to umożliwi!


Talerz do serwowania Blomingville Sandrine, szary, 42 cm został wyprodukowany ręcznie i z naturalnej kamionki, dzięki czemu zyskał niebagatelny i niepowtarzalny wygląd. To świetny wybór do jadalni oraz kuchni w stylu skandynawskim.


Talerz do serwowania Blomingville Sandrine, szary, 42 cm jest też funkcjonalny – może być myty w zmywarce oraz podgrzewany (wraz z zawartością) w mikrofalówce.


Ze względu na ręczne wykonanie poszczególne produkty mogą się nieznacznie od siebie różnić

Kolekcja: Bloomingville Sandrine

Zobacz kolekcję

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię