Talerz do serwowania serów Cilio Formaggio

296556 Cilio Cilio
33.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
296556
Wymiary
Ø 30 cm.
Materiały
Łupek.
Ograniczenia

Opis produktu

Talerz do serwowania serów Cilio Formaggio to kwintesencja stylu eko i niepowtarzalności! Talerze wykonane z czarnego kamienia łupkowego już jakiś czas temu podbiły serca restauratorów i hotelarzy – pięknie komponują się z białą porcelaną, a każda podana na nich przekąska wygląda spektakularnie. W dodatku ich produkcja jest niezwykle prosta i oszczędna w środkach.
Olśnij swoich gości, i zaserwuj im zestaw serów na talerzu Cilio Formaggio!

Akcesoria marki Cilio to kwintesencja jakości, elegancji i funkcjonalności. Nowoczesny design w połączeniu z niemiecką precyzją wykonania to propozycja, która przez długie lata będzie sprawdzać się w kuchni i na stole.

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię