Talerz do zupy/makaronu Lyngby Rhombe Ø 24,5 cm, white

201229 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
164.00 PLN
164,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201229
Wymiary
Ø 24,5 cm
Wysokość 6 cm
Materiały
Porcelana
Zastosowanie
Gwarancja
2 lata
Opis gwarancji
Sprawdź w opisie

Opis produktu

Talerz do zupy lub makaronu Lyngby Rhombe o średnicy 24,5 cm, ozdobi każdy stół, nie tylko w postaci zastawy świątecznej.

Duży talerz
pozwoli w efektowny sposób podać Twoim gościom porcję zupy, lub aromatyczne spaghetti.

Charakterystyczny dla serii wzór nakładających się na siebie drobnych rombów, zdobi rant talerza, środek zaś pozostaje gładki. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo.
Talerz do zupy/makaronu Lyngby Rhombe został wykonany z wysokiej jakości porcelany odpornej na zarysowania, dzięki czemu możesz bez obaw myć go w zmywarce.

Biały kolor na warstwowym, reliefowym wzorze rombów pięknie przełamie stylizacje oparte na pastelowych kolorach. Staranne szkliwienie sprawia, że kolor jest niejednorodny i połyskliwy.

Najważniejsze cechy produktu: 

  • średnica - 24,5 cm 
  • wysokość 6 cm
  • materiał - porcelana
  • kolor - biały

Kolekcja Lyngby Rhombe to hołd dla klasycznej zastawy stołowej.
Przejrzyste, czyste linie, kredowo-biała porcelana i tradycyjny motyw zdobniczy stanowią intrygującą interpretację archiwalnych wzorów manufaktury Lyngby.
Spoiwem kolekcji jest motyw rombu obecny na każdym elemencie serii.

Po raz pierwszy motyw ten pojawił się w żaroodpornej serii Danild, która swą premierę miała w 1961 roku. Wówczas wzór został naniesiony na porcelanę jako klasyczny dekor.

Struktury rombów są budowane warstwowo - przy użyciu bardzo złożonego procesu technologicznego, którego znajomość posiada niewielu wytwórców porcelany. Reliefowe romby nadają serii ładny, klasyczny wygląd, zapewniają przyjemne wrażenia dotykowe i pewny, bezpieczny chwyt.

Elementy kolekcji Lyngby Rhombe objęte są 2-letnią gwarancją producenta obejmującą pęknięcia, odpryski i wady fabryczne. W przypadku jakichkolwiek nieszczęśliwych wypadków producent oferuje bezpłatny produkt zastępczy.

Aby skorzystać z wymiany gwarancyjnej należy dostarczyć do nas produkt, dokument gwarancji (dołączany do produktu) wraz z oryginalnym dowodem zakupu.

  • Gwarancja obejmuje uszkodzenia, odpryski i wady fabryczne, pod warunkiem, że produkt jest używany zgodnie z przeznaczeniem
  • Gwarancja nie obejmuje umyślnych uszkodzeń ani ogólnego zużycia i nie uprawnia do zwrotu pieniędzy


Sklep Czerwona Maszyna zastąpi produkt takim samym, lub podobnym przedmiotem. Jeśli produkt zostanie wymieniony zgodnie z gwarancją, rozpocznie się nowy dwuletni okres gwarancji. Koszty transportu lub dostawy związane z roszczeniem z tytułu gwarancji ponosi Konsument.

Można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce oraz zamrażać.

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię