Talerz Kähler Hammershøi Spring Ø22 cm biały

693243 Kähler Kähler
202.00 PLN
202,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693243
Wymiary
2,5 x 22 cm
Materiały
porcelana
Zastosowanie
Można myć w temperaturze max 55 stopni.

Opis produktu

Talerz Kähler Hammershøi Spring Ø22 cm biały jest ozdobiony dekorem przedstawiającym wiosenne gałązki i wielkanocną zawieszkę w kształcie pisanki. Żłobienia na rancie sprawiają, że talerz prezentuje się efektownie.

 

Talerz Kähler Hammershøi Spring Ø22 cm biały doskonale sprawdzi się nie tylko podczas uroczystego wielkanocnego śniadania czy innych świątecznych spotkań przy stole. Warto urozmaicić nim swoją zastawę za każdym razem, gdy pojawi się tęsknota za wiosną.

 

Trudno się oprzeć urokowi naczyń z kolekcji Hammershøi marki Kähler. Elementy zastawy stołowej wykonane z porcelany, zdobione akwarelami autorstwa duńskiej artystki Rikke Jacobsen wprowadzą nieco optymizmu do każdej jadalni.

 

Talerz jest przystosowany do mycia w zmywarce. 

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię