Talerz obiadowy Alessi Dressed En Plein Air, szary

MW72/1 WG Alessi Alessi
79.00 PLN
79,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW72/1 WG
Wymiary
Ø 27,3 cm
Materiały
Melamina
Zastosowanie
Można myć w zmywarce do 55 C
Ograniczenia

Opis produktu

Talerz obiadowy Alessi Dressed En Plein Air ciepły szary to wytrzymała zastawa kuchenna, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie i cieszyć się elegancko podanym posiłkiem na świeżym powietrzu.

Zastawę wykonano z odpornej na uszkodzenia i wytrzymałej melaminy. Dressed En Plein Air to kolekcja zaprojektowana przez Marcela Wandersa i pomysł skierowany w stronę świata outdooru - pikników w parku lub lunchu na świeżym powietrzu.

Talerz ma średnicę 27,3 cm i wyróżnia się pofalowanymi brzegami w stylu budzącym skojarzenia z dawnym barokowym wystrojem. Tworzywo, z którego został wykonany talerz  jest wolne od szkodliwych związków BPA.

Inspiracją do powstania piknikowej zastawy w eleganckim wydaniu była chęć walki ze zmianami klimatu i potrzeba ograniczenia jednorazowych plastikowych talerzy, z których tak chętnie korzystamy na przykład podczas spotkań z przyjaciółmi na grillu.

Talerz jest przystosowany do mycia w zmywarce w temperaturze do 60 stopni.

Najważniejsze cechy:

  • kolor ciepły szary
  • średnica talerza 27,3 cm
  • wykonane z melaminy wolnej od BPA
  • wytrzymałe i odporne na uszkodzenia
  • można myć w zmywarce do 60 stopni

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię