Talerz obiadowy Maxwell & Williams Lotic Ø 30 cm

JX22030 Maxwell & Williams Maxwell & Williams
52.00 PLN

Special Price 52,00 zł

Normalna cena: 80,00 zł

Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
JX22030
Wymiary
Ø 30 cm
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Okrągły talerz obiadowy: w eleganckim wydaniu z białej. lśniącej porcelany. Można go używać również jako talerza do podawania na stół wędlin. deserów. ciast itp. Lekko wydłużony brzeg talerza posłuży jako uchwyt do jego przenoszenia na stół.
Można używać w mikrofalówce i myć w zmywarkach.
Kolekcja Lotic to klasyczny. prosty design śnieżnobiałych naczyń. które dzięki pięknym zaokrągleniom nabrały niespotykanej wręcz elegancji. Wyraziste i jednocześnie delikatne linie zachwycają wrażeniem ”miękkości” i przyjemnością dotyku. Po prostu wyższa estetyka przy stole!
Naczynia Maxwell & Williams łączą w sobie najlepsze cechy trzech kontynentów: europejską stylistykę. azjatycką kulturę przyjmowania gości i australijską jakość.

Kolekcja: Maxwell & Williams Lotic

Zobacz kolekcję

Marka

Maxwell & Williams łączy w swoich wyrobach najlepsze cechy trzech kontynentów: europejską stylistykę, azjatycką kulturę przyjmowania gości i australijską jakość. Oferuje bogaty, zróżnicowany wybór przedmiotów o atrakcyjnej stylistyce i wysokiej jakości. Produkty Maxwell & Williams, wykonane z śnieżnobiałej porcelany najwyższego gatunku, są tak niepowtarzalne, że można je rozpoznać na pierwszy rzut oka. Gwarantują wygodę w podawaniu i przechowywaniu potraw.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię