Tapeta ferm LIVING Spear Grey

152 ferm LIVING ferm LIVING
304.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
152
Wymiary
Szerokość: 53 cm
długość 10,05 m
Materiały
Włóknina, celuloza

Opis produktu

*Tapeta ferm LIVING Spear Grey - opis produktu jest w przygotowaniu.

Tapety WallSmart są nową generacją tapet z włókniny, które łatwiej i szybciej kładzie się na ścianach. Aby prawidłowo położyć tapetę przygotowujemy ścianę tak, aby była gładka, sucha i czysta. Następnie pokrywamy ścianę specjalnym klejem (np. popularnym Metylan Spezial), przyklejamy i wygładzamy dokładnie dociskając krawędzie. Dzięki zastosowanej technologii klejem wystarczy pokryć jedynie ścianę, a tapeta ma pozostać sucha. Mimo, że układanie tapet jest czynnością stosunkowo prostą, rekomendujemy korzystanie z usług firm, które mają w tym doświadczenie i zadbają o estetyczne łączenia rolek i ich wzoru.
W procesie produkcji kolory tapet są mieszane ręcznie przed każdym zadrukowaniem. Z tego powodu mogą występować niewielkie różnice w kolorach między różnymi partiami. Marka ferm LIVING dba o to, aby rolki tapety zamawiane w tym samym czasie miały te same numery partii.

Kolekcja: ferm LIVING Wallsmart

Zobacz kolekcję

Marka

ferm LIVING - duńska marka, która powstała w 2006 roku. Założycielka Ferm LIVING, Trine Andersen nie mogąc znaleźć odpowiedniego wzoru tapety dla siebie sama zaprojektowała wzór, który tak podobał się jej znajomym, że stał się pierwszym produktem nowo założonej firmy. Dzisiaj oprócz tapet w asortymencie marki ferm LIVING można znaleźć szeroki wachlarz dodatków do domu, mebli, lamp oraz przedmiotów dedykowanych najmłodszym. Charakterystyczne dla produktów ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię