Tapeta ferm LIVING Wilderness Gold

124 ferm LIVING ferm LIVING
345.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
124
Wymiary
Szerokość: 53 cm
długość 10,05 m
Materiały
Włóknina, celuloza

Opis produktu

*Tapeta ferm LIVING Wilderness Gold - opis produktu jest w przygotowaniu.

Tapety WallSmart są nową generacją tapet z włókniny, które łatwiej i szybciej kładzie się na ścianach. Aby prawidłowo położyć tapetę przygotowujemy ścianę tak, aby była gładka, sucha i czysta. Następnie pokrywamy ścianę specjalnym klejem (np. popularnym Metylan Spezial), przyklejamy i wygładzamy dokładnie dociskając krawędzie. Dzięki zastosowanej technologii klejem wystarczy pokryć jedynie ścianę, a tapeta ma pozostać sucha. Mimo, że układanie tapet jest czynnością stosunkowo prostą, rekomendujemy korzystanie z usług firm, które mają w tym doświadczenie i zadbają o estetyczne łączenia rolek i ich wzoru.
W procesie produkcji kolory tapet są mieszane ręcznie przed każdym zadrukowaniem. Z tego powodu mogą występować niewielkie różnice w kolorach między różnymi partiami. Marka ferm LIVING dba o to, aby rolki tapety zamawiane w tym samym czasie miały te same numery partii.

Marka

ferm LIVING - duńska marka, która powstała w 2006 roku. Założycielka Ferm LIVING, Trine Andersen nie mogąc znaleźć odpowiedniego wzoru tapety dla siebie sama zaprojektowała wzór, który tak podobał się jej znajomym, że stał się pierwszym produktem nowo założonej firmy. Dzisiaj oprócz tapet w asortymencie marki ferm LIVING można znaleźć szeroki wachlarz dodatków do domu, mebli, lamp oraz przedmiotów dedykowanych najmłodszym. Charakterystyczne dla produktów ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię