Tarka A di Alessi Parmenide biała

AARU01 I A di Alessi A di Alessi
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AARU01 I
Wymiary
Wysokość 6,7 cm
15,3 x 7,5 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana, żywica termoplastyczna
Zastosowanie

Opis produktu

Wygodna w obsłudze tarka do sera: w białej, opływowej obudowie, która dobrze układa się w dłoni i jest jednocześnie pojemnikiem w którym zbiera się starty ser. Charakterystyczny kształt sprawia, że ścierany ser nie rozsypuje się na boki, dzięki czemu stół zostaje czysty, a wszystkie kawałeczki zbierają się w środku.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim radość tworzenia, żywe kolory, unikatowe wzornictwo i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Argentyński projektant Alejandro Ruiz rozpoczął karierę bardzo szybko. Tuż po ukończeniu studiów przeniósł się do Włoch, gdzie podjął pracę w kultowym Studio Alchimia. Za mentora miał samego Alessandra Mendini'ego. Dwa lata później, w 1987 r., założył własne studio, które po różnych zawirowaniach ostatecznie w 1994 r. nazwano Studio Ruiz Sas. Tworzy dla takich marek jak Alessi, Fiat Alfa – Romeo, Electroloux, Ikea i Giannini.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Rubina 25.04.2018
Wygodnie leży dłoni, i bezpieczna dla nich. No i cóż - A di Alessi! Teraz przyrządzając spaghetti mamy oryginalną włoską tarkę do parmezanu ;)