Tarka Authentics

1004498 Authentics Authentics
29.60 PLN

Special Price 29,60 zł

Normalna cena: 74,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 37,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 4 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1004498
Wymiary
Wysokość 21 cm
Ø 8,7 cm
Materiały
Polipropylen
Zastosowanie

Opis produktu

Oryginalna i przy tym szalenie wygodna w trzymaniu tarka do sera marki Authentics. Jej opływowa konstrukcja i rozszerzająca się ku dołowi część do tarcia wpływają na wysoką wygodę podczas ścierania serów bezpośrednio na kanapki, do makaronów itp. Elegancka prezencja i przyjemny dla oka minimalizm wykonania.
Propozycje Authentics to prostota kształtów, wysoka estetyka wykonania i funkcjonalność, która doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Argentyński projektant Alejandro Ruiz rozpoczął karierę bardzo szybko. Tuż po ukończeniu studiów przeniósł się do Włoch, gdzie podjął pracę w kultowym Studio Alchimia. Za mentora miał samego Alessandra Mendini'ego. Dwa lata później, w 1987 r., założył własne studio, które po różnych zawirowaniach ostatecznie w 1994 r. nazwano Studio Ruiz Sas. Tworzy dla takich marek jak Alessi, Fiat Alfa – Romeo, Electroloux, Ikea i Giannini.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię