Tarka Bugatti Trattoria, jasne drewno

78-149F1L Casa Bugatti Casa Bugatti
122.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
78-149F1L
Wymiary
Ø 8,3 cm
wysokość 26,5 cm
Materiały
Stal szlachetna, drewno jesionowe, silikon
Ograniczenia

Opis produktu

Elegancka, oryginalna tarka trójstronna Casa Bugatti Trattoria o ciekawym smukłym, cylindrycznym kształcie i kolorze jasnego drewna. Projekt przygotowany przez Andreasa Seegatza łączy w sobie typowe dla kolekcji Casa Bugatti Trattoria elementy jesionowego drzewa oraz stali szlachetnej. Ideą twórcy było nadanie domowej kuchni charakteru ciepła, swojskości, a jednocześnie unikalnego stylu włoskiej trattorii. Tarka jest niezwykle praktyczna, gdyż każde z trzech ostrzy wykonane zostało techniką fotochemigrafii, która gwarantuje najwyższą ostrość przez długie lata. W efekcie tarte pokarmy nie łamią się, nie zamieniają w miazgę ale lądują na talerzu w pełnym aromacie i smaku. Tarka nadaje się do ocierania skórki cytrusów, serów, warzyw, czekolady, masła, jabłek oraz czosnku i imbiru.

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię