Tarka do czosnku Eva Solo, zielona

567638 Eva Solo Eva Solo
88.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
567638
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Podłużna tarka do czosnku – ułatwi jego ścieranie do miski, lub bezpośrednio do szykowanych potraw. Obudowa tarki została wykonana z tworzywa, które dobrze trzyma się w dłoni i w niej nie ślizga, zapewniając stabilną podstawę do tarcia. Dodatkowo, dłuższa zielona końcówka ma specjalne wgłębienie, do którego można zsuwać starte już wiórki czosnku. Ostrze z wysokiej jakości stali szlachetnej szybko poradzi sobie i z twardszym i z bardziej miękkim czosnkiem.
Produkty renomowanej marki Eva Solo to designerskie arcydzieła, które zaskakują codzienną funkcjonalnością. Duński minimalizm w fantastycznej oprawie!

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię