Tarka obrotowa Joseph Joseph Twist, zielona

20017 Joseph Joseph Joseph Joseph
109.00 PLN
109,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20017
Wymiary
10,5 x 29,5 x 2,8 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Bardzo praktyczna, czarno - zielona tarka z kolekcji Joseph Joseph Twist, która pozwala z łatwością przygotowywać sałatki, zupy i zapiekanki. Jej wielofunkcyjność zapewnia optymalną wygodę tarcia i niezrównaną efektywność.
Tarka posiada dwie powierzchnie trące o różnych rozmiarach ząbków. Drobniejsze oczka nadają się idealnie do twardszych produktów, takich jak parmezan, skórka cytryny czy imbir, podczas gdy grubsze pozwalają łatwo zetrzeć żółty ser, jabłka czy buraczki.
Ale to nie wszystko! Dzięki regulowanej rączce można ją wykorzystywać w pozycji prostej, idealnej do tarcia bezpośrednio nad talerzem lub opartej stabilnie o blat. W tym celu rączkę ustawiamy pod kątem prostym, blokujemy i zapieramy na poziomej powierzchni. Ta pozycja ułatwia tarcie dużych ilości surowców. Silikonowe elementy na rączce i górnej krawędzi tarki pełnią funkcję antypoślizgową.
Do tarki załączona jest przezroczysta pokrywa, która pełni funkcję zabezpieczającą dla ostrzy. Gdy jednak założymy ją do góry dnem, staje się wygodnym pojemnikiem na zbieranie starych produktów.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię