Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Tarka spiralna Joseph Joseph Spiro

Tarka spiralna Joseph Joseph Spiro
Tarka spiralna Joseph Joseph Spiro Tarka spiralna Joseph Joseph Spiro Tarka spiralna Joseph Joseph Spiro
x zamknij

Tarka spiralna Joseph Joseph Spiro

Joseph Joseph
99.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
7,8 x 7,8 x 16 cm
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
20105
 
Tarka spiralna Joseph Joseph Spiro to prosty sposób na urozmaicenie tradycyjnych potraw oraz przygotowanie efektownych dekoracji. Gadżet został wyposażony w dwa spiralne ostrza o różnej grubości oraz praktyczną tarkę do sera i warzyw. Akcesorium posiada także pokrywkę z prowadnicami oraz przezroczysty pojemnik, w którym zbierane są powstałe spirale i wiórki. Spiro jest bardzo łatwa w obsłudze, a dodatkowo zajmuje niewiele miejsca w szafce kuchennej.

Sposób użycia: Pokrój jedzenie na proste kawałki z płaskimi końcami (o wymiarach ok. 8 x 4 cm). Wybierz odpowiednie ostrze. Umieść produkt na środku tarczy i dociśnij. Umieść wieko na górze i wprowadź prowadnice do szczelin. Kręć pokrywą w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i dociskaj, aby powstały spirale. Jeśli chcesz przygotować długie spirale, upewnij się, że produkt jest umieszczony na środku tarczy. Spirale z warzyw nasączonych wodą, takich jak cukinia, należy osuszyć papierowym ręcznikiem.

Ostrzeżenie: Trzymaj palce w bezpiecznej odległości od ostrzy (podczas krojenia i czyszczenia). Zawsze przechowuj ostrza wewnątrz pojemnika. Usuń pożywienie z pojemnika po zakończeniu procesu. Pojemnik nie nadaje się do przechowywania żywności. Tarkę można myć w zmywarce (w górnej półce, w temperaturze 50°C).
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.