Tarka z uchwytem Gefu Asia

50410 Gefu Gefu
89.00 PLN
89,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
50410
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna
Zastosowanie

Opis produktu

Pięknie wyprofilowana tarka z uchwytem, który obito tworzywem wspomagającym jego stabilne trzymanie w dłoni (nie ślizga się). Tarka posiada ostrza dwustronne, które ścierają warzywo zarówno ku górze jak i ku dołowi, co przyspiesza proces ścierania i wymaga mniejszego nakładu pracy. Wymienna nakładka pozwala zarówno na ścieranie jak i szatkowanie warzyw.
Do marchewek, ziemniaków, ogórków, bakłażana oraz ścierania imbiru, jabłka czy skórek cytryny. Dodatkowo „nóżki” tarki są antypoślizgowe i nie rysują blatu.
Akcesoria, naczynia i sprzęty kuchenne niemieckiej marki Gefu to profesjonalnie zaprojektowane gadżety, które zwykłe przygotowywanie posiłków zmieniają w sztukę! Gotowanie, pieczenie i przyprawianie – z pomocnymi akcesoriami Gefu to prawdziwa przyjemność. Stworzone do kuchni i genialnego smaku podawanych potraw!

Kolekcja: Gefu Asia

Zobacz kolekcję

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię