Taśma dekoracyjna Masking Tape 1P Deco mosaic bright

KMMT-MKT1PD-EB Masking Tape Masking Tape
9.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KMMT-MKT1PD-EB
Wymiary
Ø 4,8 cm
wysokość: 1,5 cm
długość: 10 m
Materiały
Papier ryżowy washi

Opis produktu

Dekoracyjna taśma z motywem kolorowych kwadracików: do wszechstronnego wykorzystania w domu, firmie, pokoju dziecka i przy odrestaurowywaniu podniszczonych książek i gadżetów.
Można ją przykleić dosłownie na wszystko: na stare książki z wytartymi stronami lub brzegami, ramki na zdjęcia, tapetę, biurko, meble, czy np. na podniszczoną nóżkę lampy – dając jej nową duszę! Do wykorzystania również przy szykowaniu upominków, paczek czy ozdabianiu kopert i torebek na prezenty.
Taśma bardzo łatwo się przykleja i równie prosto odkleja, dzięki czemu nie niszczy powierzchni, nie rysuje jej i nie zostawia lepkich śladów.
Marka Masking Tape narodziła się w Japonii, gdzie kreatywność doskonale łączy się z potrzebą minimalizowania i upraszczania różnych czynności. Prostota użycia i pomysłowość w jednym.

Marka

Masking Tape to miliony pomysłów na to, jak przy pomocy kolorowej taśmy zmienić dom, biuro, książkę czy podniszczone gadżety! Marka narodziła się w Japonii, gdzie kreatywność doskonale łączy się z potrzebą minimalizowania i upraszczania różnych czynności. Z pomocą łatwo przyklejających się i równie prosto odklejanych taśm można np. zmienić wyglądać stołu, kubeczków, szafek, zakleić poprzecierane brzegi książek, stworzyć niesamowite domowe dekoracje, odrestaurować starocie i tchnąć w nie nowego ducha.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię