Taśma dekoracyjna Masking Tape 1P Lisa Larson cow

KMMT-MKT1PL-B Masking Tape Masking Tape
8.00 PLN

Special Price 8,00 zł

Normalna cena: 20,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 12,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KMMT-MKT1PL-B
Wymiary
Ø 4,8 cm
wysokość: 1,5 cm
długość: 10 m
Materiały
Papier ryżowy washi

Opis produktu

Dekoracyjna taśma z motywem sympatycznej białej krowy w czarne ciapki: do wszechstronnego wykorzystania w domu, zwłaszcza przy dekorowaniu kuchni i pokoju dziecka.
Można ją przykleić dosłownie na wszystko: na stare meble, akcesoria kuchenne, pudełka po zabawkach, podniszczone brzegi książek, ramki na zdjęcia, tapetę czy na biurko. Wesoła krowa na zielonym tle budzi dobre nastroje. Do wykorzystania również przy szykowaniu upominków, paczek czy ozdabianiu kopert i torebek na prezenty.
Taśma bardzo łatwo się przykleja i równie prosto odkleja, dzięki czemu nie niszczy powierzchni, nie rysuje jej i nie zostawia lepkich śladów.
Marka Masking Tape narodziła się w Japonii, gdzie kreatywność doskonale łączy się z potrzebą minimalizowania i upraszczania różnych czynności. Prostota użycia i pomysłowość w jednym.

Marka

Masking Tape to miliony pomysłów na to, jak przy pomocy kolorowej taśmy zmienić dom, biuro, książkę czy podniszczone gadżety! Marka narodziła się w Japonii, gdzie kreatywność doskonale łączy się z potrzebą minimalizowania i upraszczania różnych czynności. Z pomocą łatwo przyklejających się i równie prosto odklejanych taśm można np. zmienić wyglądać stołu, kubeczków, szafek, zakleić poprzecierane brzegi książek, stworzyć niesamowite domowe dekoracje, odrestaurować starocie i tchnąć w nie nowego ducha.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię