Taśma Zuzu Toys Domostrada, biała

90103 Zuzu Toys Zuzu Toys
25.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90103
Wymiary
Długość: 50 m
szerokość: 5 cm

Opis produktu

Oto niesamowita, podłogowa taśmostrada! Bardzo ciekawy pomysł dla małych fanów samochodów i wyścigów podłogowych. Domostrada, to zwykła, łatwo przylepna taśma, z całkiem niezwykłą dekoracją: na wierzchu ozdobiona realistycznymi pasami, które wyglądają jak prawdziwa autostrada. Taśmę można wygodnie naklejać na panelach i parkiecie tworząc w ten sposób długie, fantazyjne drogi do jazdy resorkami i samochodowych wyścigów. Ważne: domostrada nie pozostawia po sobie śladów i nie trzeba jej odkurzać.

Aż 50 metrów długości – to autostrada, która nigdy się nie nudzi!
ZUZU Toys to polskie zabawki wyróżniające się wysoką jakością i kreatywnymi pomysłami, które urozmaicają dziecku zabawę.
Taśmy nie należy pozostawiać naklejonej dłużej niż 7 dni.

Marka

Markę ZUZU TOYS założyła w 2011 roku Zuzanna Szelińska.Wszystkie produkty łączy jedna intencja: wspomóc dzieci i rodziców w kreatywnym, wspólnym spędzaniu czasu. Ambicją firmy jest tworzenie zabawek - takich jak np. Domostrada, czy Puzzle Polska dla Dzieci - wyróżniających się ciekawym wzornictwem i wysoką jakością. Wesołe, pozytywnie zakręcone, pomysłowe – takie są zabawki ZUZU Toys. Wszystkie pomysły przechodzą najtrudniejszy test - naszych własnych dzieci.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię