Temperówka Alessi Kastor

RT02 Alessi Alessi
278.00 PLN
278,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RT02
Wymiary
10 x 5 x 8 cm
Materiały
Zamak chromowany

Opis produktu

Kto najlepiej ostrzy drewno? Bóbr oczywiście! Temperówka Alessi Kastor została wykonana w kształcie bobra z otwartym pyszczkiem, w który lekko wsuwa się ołówek do zatemperowania. Ten śmieszny zwierzak poradzi sobie z zatemperowaniem każdego ołówka. Ciach, ciach i gotowe!
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Snów Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Rodrigo Torres – utalentowany projektant przemysłowy, którego celem jest tworzenie prostych, a zarazem innowacyjnych produktów. Od 2004 r. prowadzi swoje własne studio projektowe, które współpracuje z firmami z całego świata. Do jego klientów należą m.in. Alessi, Poliform, Microsoft oraz Nike. Jeden z jego najpopularniejszych projektów to elegancka bateria elektroniczna „Sense”, która została zaprojektowana w taki sposób, aby oszczędzać wodę. Dla marki Alessi stworzył serię zabawnych akcesoriów biurowych – temperówkę w kształcie bobra oraz magnetyczny uchwyt na spinacze w formie ptaka.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
toto 02.02.2018
Sympatyczny i dobrze ołówki obgryza :)