Temperówka do warzyw OXO Good Grips

11151300MLNYK OXO OXO
88.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
11151300MLNYK
Wymiary
7,7 x 8,9 cm
Materiały
tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Praktyczna temperówka do warzyw OXO Good Grips, która pozwoli stworzyć fantazyjne kompozycje warzywne. Z łatwością obierze nasz produkt na malutkie paseczki. Akcesorium przydatne będzie do dekorowania potraw. Można go także wykorzystać do przyrządzania „makaronu” z cukinii czy marchewki. Ostrze wykonano z ostrej i odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej. Obieraczka jest bezpieczna w użytkowaniu i zapobiega zranieniu się. Jej użytkowanie jest wyjątkowo proste - zatyczkę temperówki wbijamy w koniec warzywa lub owocu, a następnie przekręcamy, tak jak pokrętłem. Niewielki rozmiar akcesorium zmieści się w każdej szufladzie, czy szafce.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię