Termin i koszty dostawy

Informacje o dostępności produktu i termin jego wysyłki podajemy każdorazowo na stronie produktu pod ceną. Dodatkowo jeśli produkt dostarczany jest bezpłatnie pojawia się tutaj informacja "Dostawa gratis".

W naszej ofercie są zarówno przedmioty które znajdują się w magazynach w Polsce, jak i takie, które musimy sprowadzić z jednego z krajów europejskich. Dlatego czasy wysyłki różnią się. Oto szczegłówe wyjaśnienie stosowanych przez nas oznaczeń:

Oznaczenie wysyłki Czas w jakim towar zostanie wysłany
Wysyłka natychmiast! / Jest w magazynie Przedmiot znajduje się w magazynie naszego centrum logistycznego. Jeśli złożycie Państwo zamówienie do godziny 14.00 – zostanie wysłany tego samego dnia. Jeżeli po 14.00 – wyślemy w dniu następnym.
Wysyłka 1-3 dni roboczych zwykle / Jest w magazynie Przedmiot znajduje się w magazynie w Polsce. Sprowadzimy go do naszego centrum logistycznego i wyślemy do Państwa w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych.
Wysyłka 3-5 dni roboczych zwykle / Jest w magazynie Przedmiot znajduje się w magazynie w Polsce o szczególnych uwarunkowaniach logistycznych. Sprowadzimy go do naszego centrum logistycznego i wyślemy do Państwa w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych.
Wysyłka 7 - 10 dni roboczych Przedmiot znajduje się w jednym z magazynów w Europie o sprawnej logistyce. Wyślemy ten przedmiot do Państwa w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych.
Wysyłka 10-15 dni roboczych zwykle Przedmiot znajduje się w jednym z magazynów w Europie. Sprowadzenie go do Polski zajmie nieco więcej czasu. Wyślemy ten przedmiot do Państwa w ciągu maksymalnie 15 dni roboczych.
Wysyłka 4-6 tygodni, Wysyłka 8 tygodni Dostępność towaru w krótkim czasie jest niepewna. Dotyczy to zwykle przedmiotów których rotacja w magazynie jest bardzo duża, lub które zwykle bywają dostępne w magazynie w niewielkiej ilości. Dłuższy czas jest potrzebny na potwierdzenie dostępności i ewentualne wyprodukowanie przedmiotu.
Wysyłka co najmniej XX dni. Potwierdź termin: tel. 12 312 4000, e-mail: bok@czerwonamaszyna.pl Tego przedmiotu nie ma w magazynach w Polsce, nie mamy też aktualizowanych na bieżąco informacji o jego dostępności w magazynach w Europie. Konieczne jest potwierdzenie przez Państwa terminu dostawy.
Produkt chwilowo niedostępny  Przedmiot nie jest dostępny w żadnym europejskim magazynie. Nie mamy także informacji o tym czy jeszcze będzie dostępny, dlatego nie jest możliwe zamówienie tego przedmiotu. Pozostaw email jeśli chcesz otrzymać informację jeśli powróci możliwość jego zamówienia.
Dodatkowe oznaczenia przy czasie dostawy
Dostawa gratis Dla tego przedmiotu oferujemy bezpłatną dostawę. Dotyczy to wszystkich przedmiotów w cenie przekraczającej 300 zł
Dostępne tylko X sztuk, Więcej na razie nie będzie W magazynie jest tylko podana liczba sztuk. Przedmiot prawdopodobnie nie będzie już produkowany i wkrótce zniknie z naszej oferty.

 

Do podanego czasu wysyłki należy doliczyć 1 dzień roboczy . Jest to czas w jakim firma kurierska UPS dostarczy do Państwa towary. Prawie wszystkie towary wysyłamy usługą UPS Saver – z gwarancją dostawy następnego dnia roboczego. Wyjątek stanowią przedmioty wielkogabarytowe (np. Meble). Czas potrzebny na ich dostarczenie może ulec wydłużeniu do 2 dni roboczych.

 

Sytuacje szczególne

Wszystkie przedmioty są bardzo dokładnie sprawdzane w naszym centrum logistycznym przed ich wysłaniem do Państwa. Bardzo rzadko, w szczególnych przypadkach zdarza się, że nasza wewnętrzna kontrola jakości po rozpakowaniu produktu zauważy wadę, która uniemożliwa wysłanie go do Państwa. Jeśli przy tym produkt jest dostępny w ograniczonej ilości czas dostawy może się wydłużyć.

W takich przypadkach zawsze próbujemy kontaktować się z Państwem telefonicznie, a jeśli to niemożliwe – wysyłamy mail z informacją o sytuacji i prosimy o podjęcie decyzji co do dalszej realizacji zamówienia.

 

Koszt dostawy

Dla zamówień o wartości < 300 zł doliczamy koszt dostawy w wysokości 14,90 zł
Zamówienia o wartości > 300 zł dostarczane są bezpłatnie.