Termin i koszty dostawy

W Czerwonej Maszynie bardzo dbamy o rzetelną informację o czasie wysyłki przedmiotu oraz stanie realizacji zamówienia na każdym jego etapie. 

Czasy wysyłki są aktualizowane co 5 minut na podstawie aktualnych stanów magazynowych niezarezerwowanych. Stan zamówienia aktualizowany jest na podstawie zdarzeń systemowych - np dyspozycji kompletacji i zapakowania zamówienia, czy też podjęcia jego zbiórki przez magazynierów.

Podczas zwiększania ilości tego samego produktu czasy wysyłki będą się zmieniać, jest to zależne od ilości sztuk w poszczególnych magazynach.

Informacje o dostępności produktu i termin jego wysyłki podajemy każdorazowo na stronie produktu pod ceną. Dodatkowo jeśli produkt dostarczany jest bezpłatnie pojawia się tutaj informacja "Dostawa gratis".

W naszej ofercie są zarówno przedmioty które znajdują się w magazynach w Polsce, jak i takie, które musimy sprowadzić z jednego z krajów europejskich. Dlatego czasy wysyłki różnią się. Oto szczegłówe wyjaśnienie stosowanych przez nas oznaczeń:

 

Oznaczenie wysyłki Czas w jakim towar zostanie wysłany
Wysyłka natychmiast! / Jest w magazynie Przedmiot znajduje się w magazynie naszego centrum logistycznego w Krakowie. Jeśli złożycie i potwierdzicie Państwo zamówienie do godziny 14.00 – zostanie skompletowane i wysłane tego samego dnia. Jeżeli po 14.00 – wyślemy w dniu następnym.
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie Przedmiot znajduje się w jednym z magazynów w Polsce o sprawnej logistyce. Skompletowanie zamówienia zajmuje do 2 dni roboczych.
Wysyłka 3-5 dni roboczych  Przedmiot znajduje się w magazynie w Polsce o szczególnych uwarunkowaniach logistycznych. Skompletowanie zamówienia zajmuje nieco więcej czasu.
Wysyłka 7 - 10 dni roboczych Przedmiot znajduje się w jednym z magazynów w Europie o sprawnej logistyce. Skompletowanie zamówienia trwa do 10 dni roboczych.
Wysyłka 10-15 dni roboczych Przedmiot znajduje się w jednym z magazynów w Europie o szczególnych uwarunkowaniach logistycznych. Sprowadzenie go do Polski zajmie nieco więcej czasu.

Wysyłka 4-6 tygodni

Wysyłka 8 tygodni

Dostępność towaru w krótkim czasie jest niepewna. Dotyczy to zwykle przedmiotów, których produkcja odbywa się w nieregularnych cyklach. Dłuższy czas jest potrzebny na potwierdzenie dostępności i ewentualne wyprodukowanie przedmiotu.
Wysyłka co najmniej XX dni. Potwierdź termin: tel. 12 312 4000, e-mail: bok@czerwonamaszyna.pl Tego przedmiotu nie ma w magazynach w Polsce, nie mamy też informacji o jego aktualnej dostępności w magazynach w Europie. Konieczne jest potwierdzenie terminu dostawy.
Produkt chwilowo niedostępny 

Przedmiot nie jest dostępny w żadnym europejskim magazynie. Nie mamy także informacji o tym kiedy będzie dostępny, jego zapasy wg ostatnich informacji wyczerpały się. Dlatego nie jest możliwe zamówienie tego przedmiotu - pozostaw email jeśli chcesz otrzymać informację jak pojawi się możliwość jego zamówienia.

Dodatkowe oznaczenia przy czasie dostawy
Dostawa gratis Dla tego przedmiotu oferujemy bezpłatną dostawę. Dotyczy to wszystkich przedmiotów w cenie przekraczającej 300 zł
Dostępne tylko X sztuk, Więcej na razie nie będzie W magazynie jest tylko podana liczba sztuk. Przedmiot prawdopodobnie nie będzie już produkowany i wkrótce zniknie z naszej oferty.

 

Prawie wszystkie towary wysyłamy usługą UPS Saver – z gwarancją dostawy następnego dnia roboczego. Wyjątek stanowią przedmioty wielkogabarytowe (np. Meble). Czas potrzebny na ich dostarczenie może ulec wydłużeniu do 2 dni roboczych.

 

Sytuacje szczególne

Wszystkie przedmioty są bardzo dokładnie sprawdzane w naszym centrum logistycznym przed ich wysłaniem do Państwa. Bardzo rzadko, w szczególnych przypadkach zdarza się, że nasza wewnętrzna kontrola jakości po rozpakowaniu produktu zauważy wadę, która uniemożliwa wysłanie go do Państwa. Jeśli przy tym produkt jest dostępny w ograniczonej ilości czas dostawy może się wydłużyć.

W takich przypadkach zawsze próbujemy kontaktować się z Państwem telefonicznie, a jeśli to niemożliwe – wysyłamy mail z informacją o sytuacji i prosimy o podjęcie decyzji co do dalszej realizacji zamówienia.

 

Koszt dostawy

Dla zamówień o wartości < 300 zł doliczamy koszt dostawy w wysokości 14,90 zł
Zamówienia o wartości > 300 zł dostarczane są bezpłatnie.