Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Termofor Authentics Pill, czerwony

Termofor Authentics Pill, czerwony
Termofor Authentics Pill, czerwony Termofor Authentics Pill, czerwony Termofor Authentics Pill, czerwony Termofor Authentics Pill, czerwony
x zamknij

Termofor Authentics Pill, czerwony

authentics
Authentics Pill
185.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Ø 24,5 cm
pojemność 1,9 l
Tworzywo sztuczne: PVC, nylon, ABS
authentics-1230002
 
Ciepło, cieplej, najcieplej! Ten oryginalny termofor pozwoli szybko uzyskać ciepłą temperaturę dla dłoni, karku, stóp, pleców czy innego wychłodzonego w zimne dni miejsca. Do środka termoforu wlewa się gorącą wodę (dzióbek należy wysunąć do góry), a następnie zamyka całość (docisnąć dzióbek z korkiem do dna, tak by zrównał się z powierzchnią termoforu) i już można się cieszyć ciepłą temperaturą – na dłużej. Krążąca w środku gorąca woda długo utrzymuje pożądane ciepło, a termofor można przytulić do stóp albo do rąk. (jest przyjemny w dotyku).
Prosty w użyciu, ładnie wykonany – sam w sobie jest ciekawą ozdobą, którą można swobodnie trzymać „na widoku”.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.