Termofor Authentics Pill taupe

1239812 Authentics Authentics
290.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1239812
Wymiary
Ø 24,5 cm
pojemność 1,9 l
Materiały
Tworzywo sztuczne: PVC, neopren

Opis produktu

Termofor Authentics Pill, to niezastąpiony produkt  chłodne wieczory.

Do środka termoforu wlewa się gorącą wodę (dzióbek należy wysunąć do góry), a następnie zamyka całość (docisnąć dzióbek z korkiem do dna, tak by zrównał się z powierzchnią termoforu) i już można się cieszyć ciepłą temperaturą – na dłużej.

Krążąca w środku gorąca woda długo utrzymuje pożądane ciepło, a termofor można przytulić do stóp albo do rąk (jest przyjemny w dotyku).
Prosty w użyciu, ładnie wykonany – sam w sobie jest ciekawą ozdobą, którą można swobodnie trzymać „na widoku”.

Ten oryginalny termofor Authentics Pill pozwoli szybko uzyskać ciepłą temperaturę dla dłoni, karku, stóp, pleców czy innego wychłodzonego w zimne dni miejsca.


Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor - taupe
  • średnica - 24,5 cm
  • pojemność - 1,9 L
  • materiał - tworzywo sztuczne: PCV, nylon, ABS

Kolekcja: Authentics Pill

Zobacz kolekcję

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię