Termometr do piekarnika Gefu

21870 Gefu Gefu
95.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
21870

Opis produktu

Praktyczny termometr do piekarnika – przyda się w kuchniach, w których często przyrządza się np. pieczone mięso, czy różne dania zapiekane w naczyniach żaroodpornych. Termometr można ustawić na blaszce piekarnika, lub wykorzystać jego podstawkę jako haczyk i powiesić go na kratce w piekarniku. Pozwala zachować kontrolę nad rzeczywistą temperaturą wewnątrz piekarnika.
Akcesoria, naczynia i sprzęty kuchenne niemieckiej marki Gefu to profesjonalnie zaprojektowane produkty, które zwykłe przygotowywanie posiłków zmieniają w sztukę! Z pomocnikami Gefu gotowanie, pieczenie i przyprawianie to prawdziwa przyjemność. Stworzone do kuchni.

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię